| Çıktı Gücü | 20kw 25kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | İsteğe bağlı olarak FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 50kw 63kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası isteğe bağlı. |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Ürün Adı | Prime 200kw düşük gürültü güç jeneratörü |
|---|---|
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| Faz Numarası | 3 |
| Güç faktörü | 0.8 |
| Motor Modeli | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Ürün Adı | dizel jeneratör |
|---|---|
| motor markası | FPT |
| Asal Güç | 160KW 200KVA |
| Genset Modeli | GP220FPS |
| Hazırda bekleme gücü | 176KW 220KVA |
| Bekleme modunda güç | 8KW / 10KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V86, 2 silindir Hava soğutmalı dizel motor |
| Güç ((Prime/Standby) | 25KVA / 20KW |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 36A |
| Voltaj | 220/380V,230/240V |
| Motor | Cummins Motoru/ 4B3.9-G1 |
| motor markası | FPT |
|---|---|
| Asal Güç | 64KW 80KVA |
| Genset Modeli | GP88FPS |
| Hazırda bekleme gücü | 70KW 88KVA |
| Motor Modeli | FPT FPT/NEF45SM3 |
| Power(Prime/STANDBY) | 10 500KVA için |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| AVR | Fırçasız |
| Rulman | Tek Yatak Odalı |
| Bakır | % 100 BAKIR |
| motor markası | FPT FPT(İtalyan Markası) |
|---|---|
| Asal Güç | 240KW 300KVA |
| Genset Modeli | GP330FPS |
| Hazırda bekleme gücü | 264KW 330KVA |
| Motor Modeli | FPT FPT/CURSOR87TE4 |
| Adlık Güç | 80KW /100KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 144A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | Euro İtalya FPT/ (İTALYA) |