| Güç Oranı | 200KW |
|---|---|
| Sıklık | 50HZ/60HZ |
| Motor | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Voltaj | 230/400 |
| Alternatör | Stamford/stamford tipi |
| Power(Prime/STANDBY) | 2.7KW / 3KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 6A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 178F |
| Power(standby) | Bekleme 150kw |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | Gücüne bağlı olarak |
| Gerilim | 220V-440V |
| Motor | Cummins |
| Güç ((Prime/Standby) | 250KW/ 313KVA 280KW/344KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 450A |
| Voltaj | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Motor | FPT / C9 |
| Güç ((Prime/Standby) | 240KW/ 300KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 432A |
| Voltaj | 220/380V |
| Motor | Cummins /MTAA11-G3 |
| Faz Numarası | 3 |
|---|---|
| Güç faktörü | 0.8 |
| Motor Modeli | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Genset Yapısı | Sessiz |
| Yalıtım sınıfı | H |
| Adlık Güç | 60kW/75kVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | Seçtiğiniz için 220v'den 690v'a kadar |
| Motor | FPT/İtalya |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| motor markası | FPT |
|---|---|
| Genset Modeli | GP481FPS |
| Asal Güç | 350KW 413KVA |
| Hazırda bekleme gücü | 385KW 481KVA |
| Motor Modeli | FPT FPT/ C13TE3A |
| Power(Prime/STANDBY) | 3KVA / 3KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 300A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V86 dizel motor hava soğutmalı |
| Çıkış gücü | 6KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | 188FAE |
| Alternatör | % 100 BAKIR |