| Power(Prime/STANDBY) | 1.7KW / 2KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 180A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FA |
| Power(Prime/STANDBY) | 50-200KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | Gücüne bağlı olarak |
| Gerilim | 220V-440V |
| Motor | Cummins |
| Power(Prime/STANDBY) | 50-200KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | Gücüne bağlı olarak |
| Gerilim | 220V-440V |
| Motor | Cummins |
| Çıktı Gücü | 280kw 350kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | FPT |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Adlık Güç | 320kw/400kva |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 576A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | Euro İtalya FPT/ (İTALYA) |
| Adlık Güç | 40KW / 50KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 72A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT FPT/ NEF45Am1A |
| Adlık Güç | 60kW/75kVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 108A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT FPT/ NEF45SM2A |
| Çıkış gücü | 5kVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | Çince |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Adlık Güç | 160KW |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 288A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT/ NEF67TM7 |
| Çıkış gücü | 6KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | 188F |
| Alternatör | % 100 BAKIR |