| Power(Prime/STANDBY) | 1.7KW / 2KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 180A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FA |
| Adlık Güç | 60KW / 75KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 108A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | Euro İtalya FPT/ (İTALYA'da çılgın) |
| Çıktı Gücü | 36KW 45KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası isteğe bağlı. |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 36KW 45KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası isteğe bağlı. |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Adlık Güç | 250KW/313KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 475.6A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT FPT/ C87TE1D |
| Güç ((Prime/Standby) | 240KW/ 300KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 432A |
| Voltaj | 220/380V |
| Motor | FPT SFH C9 |
| Adlık Güç | 80KW /100KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 144A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | Euro İtalya FPT/ (İTALYA) |
| Adlık Güç | 220KW/275KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 396A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT FPT/ C87TE1D |
| Çıktı Gücü | 360 kW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | FPT |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Adlık Güç | 45KVA / 36KW |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 69A/65A/63A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT(İtalya)/NEF45SAM1A |