| Çıkış gücü | 1.7kw |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | 186F |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Adlık Güç | 200KVA /160KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 220KVA /176KW |
| Motor | İtalya FPT C9 |
| Alternatör | STAMFORD / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea / Smartgen |
| Çıktı Gücü | 360 kW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | FPT |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Adlık Güç | 300KW/375KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 540A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT/ (İTALYA) CURSOR13TE2A |
| Adlık Güç | 80KW /100KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 144A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT FPT/NEF67Sm1 |
| Adlık Güç | 220KW |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 396A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT FPT/ C87TE1D |
| Adlık Güç | 300KW/375KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 540A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | Euro İtalya FPT/ (İTALYA) CURSOR13TE2A |
| Adlık Güç | 220KW/275KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 396A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT FPT/ C87TE1D |
| Güç ((Prime/Standby) | 80kw 100kva |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz |
| Mevcut | 144A |
| Voltaj | 230/400V |
| Motor | FPT/NEF67Sm1 |
| motor markası | FPT |
|---|---|
| Asal Güç | 320kW 400KVA |
| Genset Modeli | GP440FPS |
| Hazırda bekleme gücü | 352kW 440KVA |
| Motor Modeli | C13 |