| Güç ((Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Sıklık | 50/60hz |
| Mevcut | 22.7A |
| Voltaj | 220/230/240 V |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 10 KW / 12.5KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 35A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Dizel motor | 292, 2 silindirli, 4 zamanlı, hava soğutmalı |
| Power(Prime/STANDBY) | 8KW / 10KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V86, 2 silindirli dizel motor |
| Power(Prime/STANDBY) | 5000W / 5500W |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE |
| Güç ((Prime/Standby) | 7kva ila 30kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | Güce bağlı. |
| Voltaj | 220V-690V |
| Motor | Yangdong |
| Çıkış gücü | -156 |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | Deutz |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, isteğe bağlı için Wattek |
| Güç ((Prime/Standby) | 80kva 64kw |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | Güce bağlı. |
| Voltaj | 220V-690V |
| Motor | Ricardo |
| Çıktı Gücü | 80Kw/100Kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | FPT |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Power(Prime/STANDBY) | 5000W / 5500W |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE |
| Çıktı Gücü | 50kw 63kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | İsteğe bağlı olarak Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin Yuchai markası |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |