| Power(Prime/STANDBY) | 6KVA / 6.5KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 27A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 188FAE 4 vuruş |
| Power(Prime/STANDBY) | 5000W / 5500W |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FA |
| Power(Prime/STANDBY) | 6KW / 6KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE |
| Power(Prime/STANDBY) | 7KW / 7KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 15A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE |
| Power(Prime/STANDBY) | 8KW / 10KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 35A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V86, 2 silindirli dizel motor |
| Power(Prime/STANDBY) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 3KVA / 3.5KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Kaynak kapasitesi | 30A-300A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V86 dizel motor 2 silindir 4 zamanlı |
| Adlık Güç | 125KVA /100KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 137KVA/ 110KW |
| Motor | KOFO dizel motoru |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 4610 / Smartgen |
| Güç Güç | 500kva 400kw |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 550KVA 440KW |
| Frenklik | 50/60Hz |
| Voltaj | 220V-690V |
| Motor | CCEC/ABD Cummins |
| Power(Prime/STANDBY) | 4.5KVA /4.5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FA |