| Güç ((Prime/Standby) | 100Kw/125Kva |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 180A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT/Menşei İtalya |
| Adlık Güç | 125KVA/100KW |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 180A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT/ NEF67Sm1 (İTALYA) |
| Start System | Electric Auto Start |
|---|---|
| Insulation Class | Class H |
| Hs Code | 85021200 |
| Stamford Alternator | LVI634C |
| Voltage | 220V / 380V / 440V |
| Purpose | Marine Emergency Generating On Deck |
|---|---|
| Induction | TC |
| Stamford Alternator | LVI634C |
| Temperature Rise | Class F |
| Insulation Class | Class H |
| Power(Prime/STANDBY) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE |
| Power(standby) | 10 KW / 12.5KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 35A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Dizel motor | 292, doğrultusunda 2 silindir |
| Power(Prime/STANDBY) | 6.5KVA / 7KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 188FAE |
| Power(Prime/STANDBY) | 12KW / 12KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 54A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V92, 2 silindirli dizel motor, hava soğutmalı |
| Hs Code | 85021200 |
|---|---|
| Voltage | 220V / 380V / 440V |
| Alternator | Stamford, Leroy Somer ,Marathon,Engga |
| Weight | Varies By Model, Approx. 1000-5000 Kg |
| Temperature Rise | Class F |
| Engine Model | 170F(E)/178F(E)/186FA(E) |
|---|---|
| Phase | 3 Phase Or Single Phase |
| Engine Speed | 3000rpm/3600rpm |
| Output Power | 5Kw |
| Color | Depend |