| Insulation Class | H |
|---|---|
| Alternator | Stamford |
| Starting Method | 12V Electrical Strating |
| Alternator Brand | Stamford |
| Control Panel | Smartgen |
| Engine Type | 4-Stroke |
|---|---|
| Options | ATS,Customer's Logo,color |
| Noise Level | 50-65 DB |
| Engine Model | 170F(E)/178F(E)/186FA(E) |
| Generator Type | Portable/Homeuse Genset |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kVA / 5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FA |
| Power(Prime/STANDBY) | 7KW / 7KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 192FAE |
| Adlık Güç | 300kVA /240kW |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 432A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT/ CURSOR87TE4 |
| Adlık Güç | 40kw/50kva |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 72A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT FPT/ NEF45Am1A |
| Faz | 3 faz |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl veya 1000 saat |
| Motor | FPT NEF67SM1 |
| Alternatör | Meccalte, kopya stamford, stamford |
| Kontrolör | Akıllı gen |
| Faz | 3 faz |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl veya 1000 saat |
| Motor | FPT NEF67SM1 |
| Alternatör | Meccalte, kopya stamford, stamford |
| Kontrolör | Akıllı gen |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kVA / 5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FA |
| Adlık Güç | 40kw/50kva |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 72A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT FPT/ NEF45Am1A |