| Power(Prime/STANDBY) | 5kVA / 5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FA |
| Çıktı Gücü | 50KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | İsteğe bağlı olarak Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Adlık Güç | 100KW /125KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 180A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | EURO FPT/ NEF67Sm1 |
| Power(Prime/STANDBY) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Güç ((Prime/Standby) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60hz |
| Mevcut | 20A |
| Voltaj | 220/230/240 V |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Güç ((Prime/Standby) | 280KW/350KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz |
| Mevcut | 504A |
| Voltaj | 220/380V |
| Motor | Cummins / NTA855-G4 |
| Güç ((Prime/Standby) | 24KW/30KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz |
| Mevcut | 43.2A |
| Voltaj | 230/400V |
| Motor | Cummins / 4BTA3.9-G1 |
| Çıktı Gücü | 50kw 63kva |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası isteğe bağlı. |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Soğutma sistemi | Su soğutmalı |
|---|---|
| Yakıt tankı | 8 saat koşu |
| Hız Yönetimi | Elektronik |
| Hız | 1500 devir |
| kullanım Koşulları | Arazi kullanımı |
| Güç Oranı | 200KW |
|---|---|
| Sıklık | 50HZ/60HZ |
| Motor | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Voltaj | 230/400 |
| Alternatör | Stamford/stamford tipi |