| Çıkış gücü | 7KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | 198FAE |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kVA / 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Gücü (Prime / Bekleme) | 5kVA / 5kW |
|---|---|
| Sıklık | 50 / 60Hz |
| şimdiki | 20A |
| Voltaj | 220/230 / 240V |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Nominal Güç | 7.0KW / 7.5KVA |
|---|---|
| Bekleme modunda güç | 7.0KW / 7.5KVA |
| Motor | 192FAGE |
| Alternatör | % 100 bakır, fırçasız, AVR ile |
| Garanti | 1 yıl ya da 1000 saat |
| Power(Prime/STANDBY) | 8.5KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 36.9A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 192FB / PE |
| Güç (Prime) | 12KW / 12KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 54A |
| Gerilim | 220V |
| Motor | 2V92, 2 silindirli dizel motor, hava soğutmalı |
| Power(Prime/STANDBY) | 12KW / 12KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 54A |
| Gerilim | 220V |
| Motor | 292, 2 silindirli dizel motor, hava soğutmalı |
| Jeneratör tipi | Sessiz. Aç. Karavan. |
|---|---|
| Nominal çıkış gücü | 5.0KW 5.5KVA |
| Motor | 188FAGE |
| Yapı tipi | Tek silindir, kaplı 4 zamanlı, doğrudan enjeksiyon |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutmalı |
| Ürün adı | Dizel jeneratör |
|---|---|
| Ana güç | 11/14 12/15 (Kw / Kva) |
| Bekleme modunda güç | 12/15 12,5 / 16 (Kw / Kva) |
| Genset modeli | PD15ST3 |
| MOTOR MODELİ | 292F |
| 5kva motor jeneratör tipi | Portatif sessiz |
|---|---|
| 5kva motor jeneratörü Sertifika | CE/ISO9001 |
| 5kva motor jeneratörü Renk | Müşterilerin Gereksinimi |
| 5kva motor jeneratörü Garanti | 12 Ay/1000 Saat |
| Seçenekler | Müşteri Logosu |