| Model | GP413FWS |
|---|---|
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| Güç faktörü | 0.8 |
| Başlangıç yöntemi | Mekanik veya Elektronik |
| Renk | Bağımlı |
| Model | GP55FWS |
|---|---|
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| Güç faktörü | 0.8 |
| Başlangıç yöntemi | Mekanik veya Elektronik |
| Renk | Bağımlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 7KW / 7KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 15A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE |
| Power(Prime/STANDBY) | 3KVA / 3,3KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 178FAE 4 vuruş |
| Power(Prime/STANDBY) | 7KW / 7KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 192FAE |
| Gücü (Prime / Bekleme) | 7KVA / 7.7KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50 / 60Hz |
| şimdiki | 20A |
| Voltaj | 220/230 / 240V |
| Motor | PowerFriend / 192FAE |
| Güç ((Prime/Standby) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60hz |
| Mevcut | 20A |
| Voltaj | 220/230/240 V |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Çıkış gücü | 5kVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | 186/188 FAE |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Çıkış gücü | 3kva'dan 7kva'ya |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | 186FAE |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Güç faktörü | 1 |
|---|---|
| Faz numarası | Tek fazlı |
| Delik * inme | 86X72 |
| Deplasman ml | 418 |
| Yağlama sistemi | sıçrayan basınç |