| Power(Prime/STANDBY) | 6KW/7KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 35A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V86, 2 silindirli dizel motor |
| Power(Prime/STANDBY) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE, 1 silindir, dizel motor |
| Power(Prime/STANDBY) | 8KW / 10KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 35A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V86, 2 silindirli dizel motor |
| Power(Prime/STANDBY) | 7kw / 7kva |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 32A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 192F, 1 silindir, 4 zamanlı, hava soğutmalı |
| Jeneratör tipi | Taşınabilir / Homeuse jeneratör |
|---|---|
| MOTOR MODELİ | PowerFriend / 188FAGE |
| Net ağırlık | 170kg |
| Garanti | 12 Ay / 1000 Saat |
| Güç faktörü | 1 |
| Power(Prime/STANDBY) | 4.5KVA /4.5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FA |
| Çıkış gücü | 5kVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | 186FAE |
| Genset türü | Açık tip, Sessiz tip |
| Power(Prime/STANDBY) | 7000W |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 192FAE, Tek fazlı, 4 zamanlı, dizel güç |
| Power(Prime/STANDBY) | 7000W |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 192FAE, Tek fazlı, 4 zamanlı, dizel güç |
| Motor tipi | 186FAE |
|---|---|
| Başbakan Gücü | 5.2KW 5.7KVA |
| Jeneratör Modeli | PD7500ES |
| Hazırda bekleme gücü | 5.7KW 6.2KVA |
| Yapı tipi | Tek silindirli, 4 zamanlı, doğrudan enjeksiyonlu |