| Power(Prime/STANDBY) | 7KVA / 7.7KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 192FAE dizel yakıt |
| Power(Prime/STANDBY) | 8KW / 10KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V86, 2 silindirli dizel motor |
| Power(Prime/STANDBY) | 6KW / 6.2KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 27A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 188F, hava soğutmalı, dizel güç |
| Power(Prime/STANDBY) | 10 KW / 11kva |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 35A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Dizel motor | 292, doğrultusunda 2 silindir, 4 zamanlı, hava soğutmalı |
| Power(Prime/STANDBY) | 6000W |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 15A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 188F hava soğutmalı dizel motor |
| Power(Prime/STANDBY) | 1.7KW / 2KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 190A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 1 silindirli 4 zamanlı motor, dizel güç |
| Power(Prime/STANDBY) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE |
| Power(Prime/STANDBY) | 10 KW / 12.5KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 35A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Dizel motor | 292, 2 silindirli, 4 zamanlı, hava soğutmalı |
| Gücü (Prime / Bekleme) | 6KVA / 6.5KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50 / 60Hz |
| şimdiki | 20A |
| Voltaj | 220/230 / 240V |
| Motor | Powerfriend 188fae 4 inme |
| Power(Prime/STANDBY) | 2.7KW / 3KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 6A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 178F |