| Çıkış gücü | 5kVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | 188FAE |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Model | GD10ET |
|---|---|
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| Güç faktörü | 0.8 |
| Koruma sınıfı | IP23 |
| Faz Numarası | 3 |
| Power(Prime/STANDBY) | 7KW / 7KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 192FAE |
| Bekleme modunda güç | 6.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE, 1 silindir Hava dizel motor |
| Çıkış gücü | 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | 188FAE |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Power(Prime/STANDBY) | 10 KW / 11kva |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 35A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V92, 2 silindirli dizel motor |
| Çıktı Gücü | 10KW/11KVA |
|---|---|
| Motor | 292F |
| Alternatör | %100 bakır, fırçasız, AVR'li |
| Garanti | 1 yıl veya 1000 saat |
| Sertifika | ISO9001/ISO14001/CE |
| Warranty | 1-2 Years |
|---|---|
| Power | 20kw-2000kw |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Structure | Open/Silent/Container |
| Güç ((Prime/Standby) | 8kVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60hz |
| Hız | 3000RPM /3600RPM |
| Silindir Tipi | 1 silindir 4 zamanlı |
| Başlangıç türü | Elektrikli / El marşlı |
| Çıkış gücü | 6KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | 188FAE |
| Alternatör | % 100 BAKIR |