| Çıktı Gücü | 20-80KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası isteğe bağlı. |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Bekleme modunda güç | 8KW / 10KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V86, 2 silindir Hava soğutmalı dizel motor |
| Çıkış gücü | 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | 188FAE |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| römork jeneratörü alternatör jeneratör motoru | İstanbul |
|---|---|
| Yakıt tankı | % 100 yüklenirken 8 saat |
| Hız Yönetimi | Elektronik |
| Hız | 1500 devir |
| kullanım Koşulları | Arazi kullanımı |
| Modeli | PD12ST |
|---|---|
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| 10kva jeneratör tipi | Taşınabilir / Ses Geçirmez sessiz tip |
| 10kva jeneratör garantisi | 12 Ay / 1000 Saat |
| Başlangıç yöntemi | Mekanik veya elektronik |
| Power(Prime/STANDBY) | 8kw / 8kva jeneratör |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 32A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 198F, 1 silindirli, 4 zamanlı, dizel motorlu |
| 10kva jeneratör tipi | Taşınabilir / Sessiz sessiz türü |
|---|---|
| Garanti | 12 ay / 1 yıl |
| Başlangıç sistemi | 12V elektrikli çalıştırma |
| Faz | Tek aşama |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutmalı |
| Amper | 300 |
|---|---|
| Frekans | 50HZ / 60Hz |
| Gerilim | 120/220/240 |
| Garanti | 1 yıl ya da 1000 saat |
| Aşama | Tek fazlı |
| Anma frekansı (Hz) | 50/60 |
|---|---|
| Anma gerilimi (v) | 230 120/240 230 / 400v 277 / 480V (bağımlı) |
| Nominal çıkış gücü (kW) | 5.2 5.7 |
| Maksimum güç (kW) | 5.7 6.2 |
| Faz numarası | Tek faz veya üç faz |
| 10kva jeneratör tipi | Taşınabilir / Sessiz sessiz türü |
|---|---|
| Garanti | 12 ay / 1 yıl |
| Başlangıç sistemi | elektrikli marş |
| Faz | Tek aşama |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutmalı |