| Çıkış gücü | 6KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | 188FAE |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Çıkış gücü | 6KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | 188FAE |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Power(Prime/STANDBY) | 3KVA / 3.5KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Kaynak kapasitesi | 190A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE |
| Power(Prime/STANDBY) | 8000w portbezi jeneratörü |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 32A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 198F, tek silindirli, 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 6000W |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 188F hava soğutmalı dizel motor |
| Anma Frekansı (Hz) | 50/60 |
|---|---|
| Anma Gerilimi (V) | 230 120/240 230/400V 277/480V (bağlı) |
| Nominal çıkış gücü (KW) | 6/7 |
| maksimum güç (kw) | 7,0/7,5 |
| Faz Numarası | tek fazlı veya üç Fazlı |
| Modeli | PD12EW |
|---|---|
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| Güç faktörü | 0,8 |
| Başlangıç yöntemi | Mekanik veya elektronik |
| Renk | Bağlı |
| Çıkış gücü | 6KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | 188F |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Power(Prime/STANDBY) | 5.5KVA /5.5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE dizel motor |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kVA / 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |