| Jeneratör tipi / Bekleme) | Silent.type |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 19.57A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Çıkış Gücü (Prime / Standby) | 7KW / 7KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 192FAE / Çince motor |
| Power(Prime/STANDBY) | 6KW / 6.2KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 15A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 188F |
| Power(Prime/STANDBY) | 5000W / 5500W |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FA |
| Power(Prime/STANDBY) | 3KVA / 3,3KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Power(Prime/STANDBY) | 1.7KW / 2KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 190A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 1 silindirli 4 zamanlı motor |
| Power(Prime/STANDBY) | 2KW / 2 KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 5A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 178F |
| Power(Prime/STANDBY) | 7KW / 7KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 192FAE |
| Power(Prime/STANDBY) | 7KVA / 7,7KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 192FAE |
| Gücü (Prime / Bekleme) | 7KVA / 7.5KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50 / 60Hz |
| şimdiki | 24A |
| Voltaj | 220/230 / 240V |
| Motor | 192FAE |