| Gücü (Prime / Bekleme) | 6KVA / 7KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50 / 60Hz |
| şimdiki | 20A |
| Voltaj | 220/230 / 240V |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı, hava soğutmalı, 1 silindir |
| Power(Prime/STANDBY) | 6KVA / 7KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı, hava soğutmalı, 1 silindirli |
| Power(Prime/STANDBY) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 6KVA / 7KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı, hava soğutmalı, 1 silindirli |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kVA / 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 6KW / 6,2KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 23A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 188F |
| Power(Prime/STANDBY) | 4.5kva / 5kVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Güç ((Prime/Standby) | 6KVA / 6.5KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | 20A |
| Voltaj | 220/230/240 V |
| Motor | 188FAE 4 zamanlı |
| Türü | Protable |
|---|---|
| Motor | 178FAE |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Denetim Masası | Dijital veya normal metre |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutmalı |
| Power(Prime/STANDBY) | 5.5KVA /5.5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE |