| Power(Prime/STANDBY) | 6KW / 6.2KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 23A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 188F |
| Power(Prime/STANDBY) | 6KVA / 7KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı, hava soğutmalı, 1 silindirli |
| Power(Prime/STANDBY) | 6KW / 6.2KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 15A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 188F |
| Çıkış gücü | 6KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | 188FAE |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Çıkış gücü | 5kVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | 186/188 FAE |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Power(standby) | 10 KW / 12.5KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 35A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Dizel motor | 292, doğrultusunda 2 silindir |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kva / 5kw |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kva / 5kw |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kVA / 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 10 KW / 11kva |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 35A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Dizel motor | 292, 2 silindirli, 4 zamanlı, hava soğutmalı |