| Power(Prime/STANDBY) | 5kva / 5kw |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 6KVA / 6.5KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 188FAE 4 vuruş |
| Güç ((Prime/Standby) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60hz |
| Mevcut | 20A |
| Voltaj | 220/230/240 V |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Çıktı Gücü | 50KW |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | İsteğe bağlı olarak Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Power(Prime/STANDBY) | 7KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 26A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 192FAE 4 zamanlı |
| Modeli | PD6500T |
|---|---|
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| Başlangıç yöntemi | Mekanik veya elektronik |
| Renk | Bağlı |
| Soğutma sistemi | Hava soğutma |
| Güç ((Prime/Standby) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60hz |
| Mevcut | 20A |
| Voltaj | 220/230/240 V |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kVA / 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kVA / 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 6KVA / 6.5KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 27A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 188FAE 4 vuruş |