| Power(Prime/STANDBY) | 7KW / 7KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 192FAE |
| Model | GP550CCS |
|---|---|
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| Güç faktörü | 0.8 |
| Başlangıç yöntemi | Mekanik veya Elektronik |
| Renk | Bağımlı |
| Model | GP550CCS |
|---|---|
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| Güç faktörü | 0.8 |
| Başlangıç yöntemi | Mekanik veya Elektronik |
| Renk | Bağımlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 1.7KW / 2KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 180A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FA |
| Power(Prime/STANDBY) | 10 KW / 11kva |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 35A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Dizel motor | 292, 2 silindirli, 4 zamanlı, hava soğutmalı |
| Nominal Güç | 7.0KW / 7.5KVA |
|---|---|
| Bekleme modunda güç | 7.0KW / 7.5KVA |
| Motor | 192FAGE |
| Alternatör | % 100 bakır, fırçasız, AVR ile |
| Garanti | 1 yıl ya da 1000 saat |
| Nominal Güç | 7.0KW / 7.5KVA |
|---|---|
| Motor | 192FAGE |
| Alternatör | % 100 bakır, fırçasız, AVR ile |
| Garanti | 1 yıl ya da 1000 saat |
| Sertifika | ISO9001 / ISO14001 / CE |
| Modeli | PD50 (80/100) d (E) |
|---|---|
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| Güç faktörü | 0,8 |
| Maksimum emme (m) | 8m |
| MOTOR MODELİ | 170F (E) / 178F (E) / 186FA (E) |
| Güç Oranı | 7 kW |
|---|---|
| Sıklık | 50HZ/60HZ |
| Motor Modeli | 192F |
| Voltaj | 230/400 |
| Alternatör | Çin yerel markası |
| Ana veri | 2 inç, 3 inç, 4 inç |
|---|---|
| emme | 50 ila 100 m³ |
| Nominal Güç | 2,8,4,4,3KW |
| Motor | 170F (E), 178F (E), 186F (E) |
| Alternatör | % 100 BAKIR |