| Power(Prime/STANDBY) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 192FAGE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 8KW / 10KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V88, 2 silindirli dizel motor |
| Çıktı Gücü | 5KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | 188FAE |
| Alternatör | %100 bakır |
| Power(Prime/STANDBY) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
|---|---|
| Power | 20kw-2000kw |
| Cooling System | Air/Water |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Fuel | Diesel |
| Çıkış gücü | 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | 188FAE |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Power(Prime/STANDBY) | 3KVA / 3.5KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Kaynak kapasitesi | 30A-300A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V86 dizel motor 2 silindir 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 3KVA / 3.5KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Kaynak kapasitesi | 30A-300A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V86 dizel motor 2 silindir 4 zamanlı |
| Çıkış Gücü (Prime / Standby) | 7KW / 7KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 192FAE / Çince motor |
| Power(Prime/STANDBY) | 13KW / 13KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 54A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V92, 2 silindirli dizel motor, hava soğutmalı |