| Çıkış gücü | 5kVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | Çince |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Çıkış gücü | 3KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | 178F |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Çıktı Gücü | 200kw 250kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası isteğe bağlı. |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 25 kw |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | KOFO,FAWDE,Cummins, Perkins, Deutz, FPT, isteğe bağlı olarak çin markası |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 50kw 63kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası isteğe bağlı. |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Modeli | PD6500T |
|---|---|
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| Başlangıç yöntemi | Mekanik veya elektronik |
| Renk | Bağlı |
| Soğutma sistemi | Hava soğutma |
| Power(standby) | 10 KW / 10KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 42A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Dizel motor | 292, doğrultusunda 2 silindir |
| Çıktı Gücü | 80kw 100kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası isteğe bağlı. |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıkış gücü | 6KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | 188F |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Adlık Güç | 320kw/400kva |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 576A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | Euro İtalya FPT/ (İTALYA) |