| Adlık Güç | 125KVA /100KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 137KVA/ 110KW |
| Motor | YUCHAI dizel motor |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Adlık Güç | 50KW ila 300KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 55KW ila 330KW |
| Motor | YUCHAI Dizel Motor |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Adlık Güç | 120KVA /96 KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 132KVA/ 106KW |
| Motor | WEICHAI KOFO dizel motor |
| Alternatör | Anlaşıldı, Stamford. |
| Kontrol paneli | Smartgen 6120 |
| Hava kırıcı | MCCB DLIXI 3 kutuplu |
|---|---|
| Adlık Güç | 30KVA / 24KW |
| Hazırda bekleme gücü | 33KVA/ 26KW |
| Garanti | 1 yıl veya 1000 saat |
| Motor | Ricardo KOFO dizel motoru |
| Power(Prime/STANDBY) | 6000W |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 15A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 188F hava soğutmalı dizel motor |
| Adlık Güç | 80Kw/100Kva |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 88Kw/110Kva |
| Motor | YUCHAI dizel motor |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Power(Prime/STANDBY) | 12KW / 12KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 54A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V92, 2 silindirli dizel motor, hava soğutmalı |
| Adlık Güç | 125KVA /100KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 137KVA/ 110KW |
| Motor | YUCHAI dizel motor |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Adlık Güç | 63KVA /50 KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 70KVA/ 55 KW |
| Motor | YUCHAI dizel motor YC4D85Z-D20 |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Power(Prime/STANDBY) | 1.7KW / 2KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 190A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 1 silindirli 4 zamanlı motor, dizel güç |