| Adlık Güç | 30kVA/24kW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220/380V |
| Motor | Çin YANGDONG dizel motor |
| Alternatör | Orijinal Stamford / Mecc Alte |
| Adlık Güç | 500kVA / 400kW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 550kVA / 440kW |
| Motor | Cummins dizel motoru KTA19-G4 |
| Alternatör | İstanbul |
| Kontrolör | DERİNSEA 7320 |
| Power(Prime/STANDBY) | 13KW / 13KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 54A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V92, 2 silindirli dizel motor, hava soğutmalı |
| Adlık Güç | 800kw |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 400V |
| Motor | kimyon |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Jeneratör tipi | Taşınabilir / ev kullanımı jeneratör |
|---|---|
| MOTOR MODELİ | PowerFriend / 188FAGE |
| Net ağırlık | 170kg |
| Garanti | 12 Ay / 1000 Saat |
| Güç faktörü | 1 |
| Power(Prime/STANDBY) | 8KW / 10KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V86, 2 silindirli dizel motor |
| Adlık Güç | 63KVA /50 KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 70KVA/ 55 KW |
| Motor | KOFO dizel motoru |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Adlık Güç | 125KVA /100KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 137KVA/ 110KW |
| Motor | YUCHAI dizel motor |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Motor | Orijinal Kore Doosan dizel motor |
|---|---|
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Hava kırıcı | MCCB DLIXI 3 kutup veya 4 kutup |
| Garanti | 1 yıl veya 1000 saat |
| Adlık Güç | 250KVA / 200 KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 275KVA/ 220KW |
| Motor | Orijinal Kore Doosan dizel motor |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |