| Adlık Güç | 50KW ila 300KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 55KW ila 330KW |
| Motor | YUCHAI Dizel Motor |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Güç Oranı | 1200KW |
|---|---|
| Sıklık | 50HZ/60HZ |
| Motor Modeli | KTA50-GS8 |
| Voltaj | 230/400 |
| Alternatör | STAMFORD /PI734C |
| Power(Prime/STANDBY) | 6KW/7KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 35A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V86, 2 silindirli dizel motor |
| Adlık Güç | 50KW ila 300KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 55KW ila 330KW |
| Motor | YUCHAI Dizel Motor |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Adlık Güç | 50KW ila 300KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 55KW ila 330KW |
| Motor | YUCHAI Dizel Motor |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Adlık Güç | 50KVA /40 KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 55KVA/ 44 KW |
| Motor | Ricardo KOFO dizel motoru |
| Alternatör | Anlaşıldı, Stamford. |
| Kontrol paneli | Akıllı gen |
| Power(Prime/STANDBY) | 13KW / 13KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 54A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V92, 2 silindirli dizel motor, hava soğutmalı |
| Power(Prime/STANDBY) | 8kw / 8kva |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 32A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 198F, 1 silindir, 4 zamanlı, dizel motor |
| Power(Prime/STANDBY) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE, 1 silindir, dizel motor |
| Power(Prime/STANDBY) | 13KW / 13KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 54A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V92, 2 silindirli dizel motor, hava soğutmalı |