| Jeneratör tipi | Sessiz. Aç. Karavan. |
|---|---|
| Nominal çıkış gücü | 5.0KW 5.5KVA |
| Motor | 188FAGE |
| Yapı tipi | Tek silindir, kaplı 4 zamanlı, doğrudan enjeksiyon |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutmalı |
| Adlık Güç | 50KW ila 300KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 55KW ila 330KW |
| Motor | YUCHAI Dizel Motor |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Ürün adı | Dizel jeneratör |
|---|---|
| Ana güç | 11 11.5 (Kw / Kva) |
| Genset modeli | PD15ST |
| Motor özellikleri | 2 silindirli, 4 zamanlı, hava soğutmalı |
| MOTOR MODELİ | 292F |
| Güç Oranı | 1200KW |
|---|---|
| Sıklık | 50HZ/60HZ |
| Motor Modeli | KTA50-GS8 |
| Voltaj | 230/400 |
| Alternatör | STAMFORD /PI734C |
| Adlık Güç | 50KW ila 300KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 55KW ila 330KW |
| Motor | YUCHAI Dizel Motor |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Model numarası | GPE2V80 |
|---|---|
| Ürün Türü | Dört zamanlı, su soğutmalı |
| Yakıt | Dizel |
| Nominal çıkış gücü (KW) | 12KW(16,32BG)/3000 14KW(19,0BG)/36000 |
| Maksimum çıkış (kw) (Hp) | 12,5 kW (17,0 BG)/3000 14,5 kW (20,0 BG)/36000 |
| Marka adı | Diesel engine |
|---|---|
| Model numarası | GP33FWS |
| Adlık Voltaj | 220/380V, 230/400V |
| Anma akımı | 45.1A |
| Belirli Hız | 1500 dev/dak/1800 dev/dak |
| Model numarası | GPE292F |
|---|---|
| Ürün Türü | İki silindir, dört vuruşlu, hava soğutmalı |
| Yakıt | Dizel |
| İsimlendirilmiş güç (kw) (Hp) | 14(19.0)/3000 15.5(21.0)/36000 |
| Maksimum çıkış (kw) (Hp) | 15(20,5)/3000 16(22,0)/36000 |
| Model numarası | GPE2V88F |
|---|---|
| Ürün Türü | V-twin, 4 zamanlı, hava soğutmalı |
| Yakıt | Dizel |
| Nominal çıkış gücü (KW) | 13(18,0)/3000 14(19,0)/36000 |
| Maksimum çıkış (kw) (Hp) | 12.5 ((17.0)/3000 14.5 ((20.0)/36000 |
| Adı | Fawde Dizel Jeneratör |
|---|---|
| Asal Güç | 25KW 30KVA |
| Genset Modeli | PF-FW33S |
| Hazırda bekleme gücü | 28KW 33KVA |
| Motor Modeli | 4DW92-39D |