| Ürün adı | Dizel jeneratör |
|---|---|
| Ana güç | 11/14 12/15 (Kw / Kva) |
| Bekleme modunda güç | 12/15 12,5 / 16 (Kw / Kva) |
| Genset modeli | PD15ST3 |
| MOTOR MODELİ | 292F |
| Ürün adı | Dizel jeneratör |
|---|---|
| Başbakan Gücü | 11 11.5 (Kw / Kva) |
| Jeneratör Modeli | PD15ST |
| Motor Özellikleri | 2 silindirli, 4 zamanlı, hava soğutmalı |
| Motor Modeli | 292F |
| Ürün Adı | dizel jeneratör |
|---|---|
| motor markası | kimyon |
| Prime Güç/KVA | 220kw 275kva |
| Motor Modeli | NTA855-G1A |
| Voltaj | 220/380V |
| Adlık Güç | 50KW ila 300KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 55KW ila 330KW |
| Motor | YUCHAI Dizel Motor |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Ürün Adı | dizel jeneratör |
|---|---|
| Asal Güç | 6.5kw 7kw |
| Motor Özellikleri | Tek silindir, 4 vuruşlu, hava soğutmalı |
| Motor Modeli | 192SAYFA |
| Bakış sistemi | elektrikli marş |
| Ürün Adı | dizel jeneratör |
|---|---|
| Başlıca Güç ((KVA/KW) | 250KW 313KVA |
| Motor Modeli | NTA855-G1B |
| Hazırda bekleme gücü | 275KW 344KVA |
| Adlık Voltaj | 230/400V |
| Ürün adı | Dizel jeneratör |
|---|---|
| Başbakan Gücü | 12 12 (Kw / Kva) |
| Jeneratör Modeli | PD15ST |
| Motor Özellikleri | 2 silindirli, 4 zamanlı, hava soğutmalı |
| Motor Modeli | 292F |
| Ürün adı | Dizel jeneratör |
|---|---|
| Başbakan Gücü | 11kw 12kva |
| Jeneratör Modeli | PD15ST3 |
| Motor Özellikleri | 2 silindirli, 4 zamanlı, hava soğutmalı |
| Motor Modeli | 292F |
| Adlık Güç | 50KW ila 300KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 55KW ila 330KW |
| Motor | YUCHAI Dizel Motor |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Adlık Güç | 50KW ila 300KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 55KW ila 330KW |
| Motor | YUCHAI Dizel Motor |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / Smartgen |