| Güç ((Prime/Standby) | 25KVA / 20KW |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 50A |
| Voltaj | 220/380V |
| Motor | FAW dizel motor / 4DW91-29D |
| Adlık Güç | 50KVA /40 KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 55KVA/ 44 KW |
| Motor | Ricardo KOFO dizel motoru |
| Alternatör | Anlaşıldı, Stamford. |
| Kontrol paneli | Akıllı gen |
| Adlık Güç | 125KVA /100KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 137KVA/ 110KW |
| Motor | YUCHAI dizel motor |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Jeneratör tipi | Taşınabilir / homeuse |
|---|---|
| MOTOR MODELİ | IF188FAGE |
| Net ağırlık | 170kg |
| Garanti | 12 Ay / 1000 Saat |
| Güç faktörü | 1 |
| Adlık Güç | 125KVA /100KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 137KVA/ 110KW |
| Motor | YUCHAI dizel motor |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Adlık Güç | 500kVA / 400kW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 550kVA / 440kW |
| Motor | Cummins dizel motoru KTA19-G4 |
| Alternatör | İstanbul |
| Kontrolör | DERİNSEA 7320 |
| Adlık Güç | 62.5KVA /50 KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 68.75KVA/ 55 KW |
| Motor | Cuminns dizel motor/isteğe bağlı |
| Alternatör | İsteğe bağlı |
| Kontrol paneli | DeepSea / Smartgen/ComAp/Smartgen/Harsen |
| Model | GP55LVS |
|---|---|
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| Güç faktörü | 0.8 |
| Genset Yapısı | Sessiz |
| Yalıtım sınıfı | H |
| Ürün Adı | dizel jeneratör |
|---|---|
| Başlıca Güç ((KVA/KW) | 90KW 113KVA |
| Motor Modeli | 6BT5.9-G1 |
| Hazırda bekleme gücü | 100KW 125KVA |
| Adlık Voltaj | 230/400V |
| Motor | FAWDE dizel jeneratör seti |
|---|---|
| Alternatör | China Stamford |
| Kontrolör | Smartgen 6110 |
| Faz | AC Üç Faz |
| Garanti | 12 ay/ 1 yıl |