| Motor | CUMMINS/FPT Dizel Jeneratör Seti Smartgen |
|---|---|
| Alternatör | Anlaşıldı, Stamford. |
| Kontrolör | Smartgen 6110 |
| Faz | 3 faz |
| Garanti | Bir yıl |
| Power(Prime/STANDBY) | 3KVA / 3KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 300A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V86 dizel motor hava soğutmalı |
| Güç ((Prime/Standby) | 20kva'dan 200kva'ya |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 22kva'dan 220kva'ya |
| Mevcut | 50A ila 500A |
| Voltaj | 220/380V |
| Motor | Foton Lovol dizel motor |
| Adlık Güç | 125KVA /100KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 137KVA/ 110KW |
| Motor | KOFO dizel motoru |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 4610 / Smartgen |
| Power(Prime/STANDBY) | 6KW / 6.2KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 27A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 188F, hava soğutmalı, dizel güç |
| Ürün Adı | Bekleme 220kw ses geçirmez dizel jeneratör |
|---|---|
| Sertifika | IOS9001 |
| Faz Numarası | 3 |
| Güç faktörü | 0.8 |
| Motor Modeli | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Jeneratör tipi | Taşınabilir / ev kullanımı jeneratör |
|---|---|
| MOTOR MODELİ | PowerFriend / 188FAGE |
| Net ağırlık | 170kg |
| Garanti | 12 Ay / 1000 Saat |
| Güç faktörü | 1 |
| Ürün Adı | dizel jeneratör |
|---|---|
| motor markası | FPT |
| Asal Güç | 64KW 80KVA |
| Genset Modeli | PF-IV88S |
| Hazırda bekleme gücü | 70KW 88KVA |
| Ürün | Su soğutmalı dizel jeneratör |
|---|---|
| Yakıt tankı | 8 saat koşu |
| Hız | 1500 dev/dak/1800 dev/dak |
| kullanım Koşulları | Arazi kullanımı |
| ATS | İsteğe bağlı |
| Ürün Adı | dizel jeneratör |
|---|---|
| Asal Güç | 24KW/30KVA |
| Voltaj | 230/400V |
| Motor | İtalya FPT FPT motor |
| MCCB | Delixi /ABB |