| Engine Brand | Doosan |
|---|---|
| Start Method | Electric Motor |
| Starting System | 12V DC Electric Start |
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Installation Method | Fixed |
| Start Method | Electric Motor |
|---|---|
| Weight | 6200kg |
| Air Breaker | MCCB DLIXI 3 Pole Or 4 Pole |
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Starting System | 12V DC Electric Start |
| Genset Type | Trailer Type |
|---|---|
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Air Breaker | MCCB DLIXI 3 Pole Or 4 Pole |
| Engine Brand | Doosan |
| Installation Method | Fixed |
| Jeneratörün baş gücü | 500KW 625KVA |
|---|---|
| Jeneratör Bekleme Gücü | 550KW 688KVA |
| 500KW jeneratör motoru | Ktaa19-g6a |
| 500kw jeneratör alternatörü | STAMFORD / MECC |
| 500KW jeneratör kontrolörü | Stamford tipi, fırçasız, %100 bakır |
| Power(Prime/STANDBY) | 5.5KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Hız | 3000RPM / 3600RPM |
| Silindir tip | 1 silindir 4 zamanlı |
| Tipi başlat | Elektrik / el Başlat |
| Boyut | 20FT |
|---|---|
| Motor | MTU veya CUMMINS |
| Alternatör | STAMFORD/LEORY SOMER/MARATON/MECCALTE |
| Kontrol Paneli | Derin deniz |
| Soğutma yöntemi | Su soğutmalı |
| Power(Prime/STANDBY) | 125kW 140kw |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | Gücüne bağlı olarak |
| Gerilim | 220V-440V |
| Motor | Cummins - 6CTA8.3-GM |
| Çıktı Gücü | 100KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası isteğe bağlı. |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 80KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | LOVOL |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 100KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | LOVOL |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |