| Power(Prime/STANDBY) | 7.6KW / 8.2KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Hız | 3000RPM / 3600RPM |
| Silindir tip | 1 silindir 4 zamanlı |
| Tipi başlat | Elektrik / el Başlat |
| Güç ((Prime/Standby) | 20KW / 25KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | 38A |
| Voltaj | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Motor | JAPAN KUBOTA V3300-E2BG2 |
| Çıktı Gücü | 250KW 312KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | KOFO, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası isteğe bağlı olarak |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Güç ((Prime/Standby) | 30KW/38KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | 63A |
| Voltaj | 220V-480V |
| Motor | FAWDE /4DX22-50D |
| Güç faktörü | 1 |
|---|---|
| Faz numarası | Tek fazlı |
| Delik * inme | 86X72 |
| Deplasman ml | 418 |
| Yağlama sistemi | sıçrayan basınç |
| Genset Modeli | GP69DCS |
|---|---|
| motor markası | kimyon |
| Asal Güç | 50KW / 63KVA |
| Hazırda bekleme gücü | 55KW / 69KVA |
| Motor Modeli | 4BTA3.9-G2 |
| motor markası | FAWDE |
|---|---|
| Asal Güç | 30KW 38KVA (Kw/Kva) |
| Genset Modeli | PF-FW41 |
| Hazırda bekleme gücü | 33KW 41KVA (Kw/Kva) |
| Motor Modeli | 4DX21-53D |
| motor markası | FAWDE |
|---|---|
| Asal Güç | 16KW 20KVA |
| Motor Modeli | 4DW91-29D |
| Hazırda bekleme gücü | 17.6KW 22KVA |
| Alternatör Modeli | STAMFORD / PI 144D |
| motor markası | FAWDE |
|---|---|
| Asal Güç | 40kw 50kva |
| Genset Modeli | GP-FW55 |
| Hazırda bekleme gücü | 44KW 55KVA |
| Motor Modeli | 4DX22-65D |
| Jeneratörün baş gücü | 500KW 625KVA |
|---|---|
| Jeneratör Bekleme Gücü | 550KW 688KVA |
| 500KW jeneratör motoru | Ktaa19-g6a |
| 500kw jeneratör alternatörü | STAMFORD / MECC |
| 500KW jeneratör kontrolörü | Stamford tipi, fırçasız, %100 bakır |