| Güç Oranı | 1200KW |
|---|---|
| Sıklık | 50HZ/60HZ |
| Motor Modeli | KTA50-GS8 |
| Voltaj | 230/400 |
| Alternatör | STAMFORD /PI734C |
| motor markası | FPT |
|---|---|
| Asal Güç | 200kw/ 250KVA |
| Genset Modeli | GP275FPS |
| Hazırda bekleme gücü | 220KW/ 275KVA |
| Motor Modeli | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Boyut | 40FT |
|---|---|
| Motor | MTU veya CUMMINS |
| Alternatör | STAMFORD/LEORY SOMER/MARATON/MECCALTE |
| Kontrol Paneli | Derin deniz |
| Soğutma yöntemi | Su soğutmalı |
| Power(Prime/STANDBY) | 50-200KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | Gücüne bağlı olarak |
| Gerilim | 220V-440V |
| Motor | Cummins |
| Power(Prime/STANDBY) | 20kw 24kw 32kw |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Hız | 1500 D/D/1800 RPM |
| Silindir tip | 4 silindirli 4 zamanlı |
| Displacement(L) | 2,71 L |
| Çıktı Gücü | 30kw |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası isteğe bağlı. |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 160KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası isteğe bağlı. |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 25KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | LOVOL |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Power(Prime/STANDBY) | 30KW İÇİN 140KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | Gücüne bağlı olarak |
| Gerilim | 220V-440V |
| Motor | Cummins |
| Power(Prime/STANDBY) | 50KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | Gücüne bağlı olarak |
| Gerilim | 220V-440V |
| Motor | Cummins - 4BTA3.9 |