| Power(Prime/STANDBY) | 30KW İÇİN 140KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | Gücüne bağlı olarak |
| Gerilim | 220V-440V |
| Motor | Cummins |
| Güç ((Prime/Standby) | 7.6KW / 8.2KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60hz |
| Hız | 3000RPM /3600RPM |
| Silindir Tipi | 1 silindir 4 zamanlı |
| Başlangıç türü | Elektrikli / El marşlı |
| Asal Güç | 40KW 50KVA |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 44KW 55KVA |
| Motor Modeli | 4BTA3.9-G2 |
| Çıktı Türü | AC Üç Faz |
| Alternatör Modeli | STAMFORD UCI224D |
| motor markası | FAWDE |
|---|---|
| Asal Güç | 30kw 38kva |
| Genset Modeli | GP41FWS |
| Hazırda bekleme gücü | 33KW 41KVA |
| Motor Modeli | 4DX21-53D |
| Güç ((Prime/Standby) | 2.5kva ile 6.5kva arasında |
|---|---|
| Sıklık | 50/60hz |
| Hız | 1500rpm /1800rpm |
| Silindir Tipi | 4 silindirli 4 zamanlı |
| Vali Tipi | Mekanik / Elektronik |
| Güç ((Prime/Standby) | 2.5kva /2.8kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60hz |
| Hız | 3000RPM /3600RPM |
| Silindir Tipi | 1 silindir 4 zamanlı |
| Başlangıç türü | Elektrikli / El marşlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 30KW İÇİN 140KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | Gücüne bağlı olarak |
| Gerilim | 220V-440V |
| Motor | Cummins |
| Güç ((Prime/Standby) | 8kVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60hz |
| Hız | 3000RPM /3600RPM |
| Silindir Tipi | 1 silindir 4 zamanlı |
| Başlangıç türü | Elektrikli / El marşlı |
| Çıkış gücü | 15kw |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | Deutz |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, isteğe bağlı için Wattek |
| Çıkış gücü | 17kw |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | Çin FAWDE / Xichai |
| Genset türü | Açık tip, Sessiz tip |