| Çıktı Gücü | 80kw 100kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası isteğe bağlı. |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 200kw 250kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası isteğe bağlı. |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Adlık Güç | 100kva/80kw |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 110kVA/88kW |
| Motor | Lovol / 1006TAG2A |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea / Smartgen |
| Adlık Güç | 15kVA/12kW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 17KVA/ 13KW |
| Gürültü | 65dB 7 metre süper sessiz tip |
| Yakıt tankı | 8 saat / 24 saat / 72 saat |
| Sertifika | ISO9001/ISO14001/CE |
| Çıktı Gücü | 50KW 62KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | ISUZU.Cummins, Perkins, Deutz, FPT, isteğe bağlı olarak Çin markası |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Adlık Güç | 200KVA /160KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 220KVA /176KW |
| Motor | ShangChai SDEC motoru SC8D280D2 |
| Alternatör | STAMFORD / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea / Smartgen |
| Adlık Güç | 500KW/625KVA |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 550kw/688kva |
| Motor | Cummins KTAA19-G6A |
| Alternatör | Orijinal Stamford HCI544FS |
| Kontrol paneli | DeepSea / Smartgen |
| Jeneratör tipi | Standart Konteyner tipi gölge |
|---|---|
| Motor Modeli | YUCHAI / YC6C1220L-D20 |
| Alternatör | STAMFORD / MECC ALTE |
| Kontrolör | DeepSea / Smartgen |
| Yakıt tankı | % 100 yüklemeyle 8 saat |
| Adlık Güç | 125KVA /100KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 137KVA/ 110KW |
| Motor | YUCHAI dizel motor |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Motor | kimyon |
|---|---|
| Alternatör | China Stamford |
| Kontrolör | Smartgen 6110 |
| Faz | 3 faz |
| Garanti | 12 ay/ 1 yıl |