| Adlık Güç | 500KW/625KVA |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 550kw/688kva |
| Motor | Orijinal USA Cummins |
| Alternatör | Orijinal Stamford / Leory Somer |
| Kontrol paneli | DeepSea / Smartgen |
| Motor | kimyon |
|---|---|
| Alternatör | China Stamford |
| Kontrolör | Smartgen 6110 |
| Faz | 3 faz |
| Garanti | 12 ay/ 1 yıl |
| Çıktı Gücü | 40kw 50kva |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz |
| Voltaj | 230/400V |
| Motor | FAWDE |
| Alternatör | İstanbul |
| motor markası | FAWDE |
|---|---|
| Sertifika | CE ISO |
| Garanti | 1 yıl veya 1000 saat |
| Ambalaj bilgileri | kat ahşap durumda |
| Teslim süresi | 20 iş gün |
| Adlık Güç | 156KVA /125KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 170KVA /138KW |
| Motor | DONGFENG CUMMINS 6BTAA5.9-G12 |
| Alternatör | Orijinal Stamford / Mecc / Çinli jeneratör |
| Kontrol paneli | DeepSea / Smartgen |
| Adlık Güç | 160KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 176 kw |
| Motor | İtalya markası FPT C9 |
| Alternatör | STAMFORD / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea / Smartgen |
| Çıktı Gücü | 40KW 55KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | İsteğe bağlı olarak FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 40KW 55KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | FAWDE |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| türü | Sessiz |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz/60Hz |
| Motor | FPT |
| Alternatör | STAMFORD Tipi |
| Kontrol Paneli | Smartgen 6110 |
| Çıktı Gücü | 24KW 30KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz |
| Voltaj | 230/400V |
| Motor | FAWDE |
| Alternatör | İstanbul |