| Model | GP413FWS |
|---|---|
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| Güç faktörü | 0.8 |
| Başlangıç yöntemi | Mekanik veya Elektronik |
| Renk | Bağımlı |
| Çıktı Gücü | 40kw 50kva |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz |
| Voltaj | 230/400V |
| Motor | FAWDE |
| Alternatör | İstanbul |
| Model numarası | GP55FWS |
|---|---|
| Nominal çıkış gücü (KW) | 40kw 50kva |
| Maksimum çıkış (kw) (Hp) | 44KW 55KVA |
| motor markası | FAWDE |
| Alternatör Markası | Stamford tipi, fırçasız, %100 bakır |
| Adlık Güç | 48KW / 60KVA |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 53KVA/ 66KVA |
| Motor | Cummins 4BTA3.9-G2 |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / Smartgen |
| türü | Sessiz |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz/60Hz |
| Motor | FPT |
| Alternatör | STAMFORD Tipi |
| Kontrol Paneli | Smartgen 6110 |
| Güç Oranı | 30KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50HZ/60HZ |
| Motor Modeli | K4102DS |
| Voltaj | 230/400 |
| Alternatör | seçenek |
| Genset Modeli | GP-FW55 |
|---|---|
| Asal Güç | 40kw 50kva |
| Hazırda bekleme gücü | 44KW 55KVA |
| motor markası | FAWDE |
| Motor Modeli | 4DX22-65D |
| Soğutma sistemi | Su soğutmalı |
|---|---|
| Yakıt tankı | 8 saat koşu |
| Hız Yönetimi | Elektronik |
| Hız | 1500 devir |
| kullanım Koşulları | Arazi kullanımı |
| Güç ((Prime/Standby) | 80KVA/64KW |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 200A |
| Voltaj | 220/380V |
| Motor | Cummins / 6BT5.9-G2 |
| Cooling System | Air/Water |
|---|---|
| Voltage | 400V/230V/110V |
| Warranty | 1-2 Years |
| Control System | Manual/Automatic |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |