| Material | Steel |
|---|---|
| Weight | 6200kg |
| Output Power | 20KW 25KVA |
| Installation Method | Fixed |
| Start Method | Electric Motor |
| Start Method | Electric Motor |
|---|---|
| Weight | 6200kg |
| Air Breaker | MCCB DLIXI 3 Pole Or 4 Pole |
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Starting System | 12V DC Electric Start |
| Boyut | 40FT |
|---|---|
| Motor | MTU veya CUMMINS |
| Alternatör | STAMFORD/LEORY SOMER/MARATON/MECCALTE |
| Kontrol Paneli | Derin deniz |
| Soğutma yöntemi | Su soğutmalı |
| Güç ((Prime/Standby) | 20kw 24kw 30kw |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | Güce bağlı. |
| Voltaj | 220V-480V |
| Motor | isuzu |
| Güç ((Prime/Standby) | 20KW / 25KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | 38A |
| Voltaj | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Motor | JAPAN KUBOTA V3300-E2BG2 |
| Güç Güç | 500kva 400kw |
|---|---|
| Frenklik | 50/60Hz |
| Voltaj | 220V-690V seçeneğiniz için. |
| Motor | USA Cummins |
| Alternatör | Maraton |
| Genset Modeli | GP-FW22 |
|---|---|
| Asal Güç | 16KW 20KVA |
| Hazırda bekleme gücü | 17.6KW 22KVA |
| Sıklık | 50Hz |
| motor markası | FAWDE |
| Genset Modeli | GP-FW33 |
|---|---|
| Asal Güç | 24KW 30KVA |
| Hazırda bekleme gücü | 26KW 33KVA |
| Faz ve kablolar | Dört silindir, su soğutucu |
| motor markası | FAWDE |
| motor markası | FAWDE |
|---|---|
| Asal Güç | 16KW 20KVA |
| Motor Modeli | 4DW91-29D |
| Hazırda bekleme gücü | 17.6KW 22KVA |
| Alternatör Modeli | STAMFORD / PI 144D |
| Güç ((Prime/Standby) | 20KW / 25KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | 50A |
| Voltaj | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Motor | ISUZU 4JB1 |