| Güç ((Prime/Standby) | 20kw 24kw 30kw |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | Güce bağlı. |
| Voltaj | 220V-480V |
| Motor | isuzu |
| Güç ((Prime/Standby) | 20kw 24kw 30kw |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | Güce bağlı. |
| Voltaj | 220V-480V |
| Motor | isuzu |
| Güç ((Prime/Standby) | 20kw 24kw 30kw |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | Güce bağlı. |
| Voltaj | 220V-480V |
| Motor | Japonya ISUZU |
| Genset Modeli | GP66DCS |
|---|---|
| motor markası | kimyon |
| Asal Güç | 48KW / 60KVA |
| Hazırda bekleme gücü | 53KW / 66KVA |
| Motor Modeli | 4BTA3.9-G2 |
| Genset Modeli | GP110DCS |
|---|---|
| motor markası | kimyon |
| Asal Güç | 80KW / 100KVA |
| Hazırda bekleme gücü | 88KW / 110KVA |
| Motor Modeli | 6BT5.9-G1 |
| Güç ((Prime/Standby) | 20kw 24kw 30kw |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | Güce bağlı. |
| Voltaj | 220V-480V |
| Motor | Japonya ISUZU |
| Güç ((Prime/Standby) | 25-200kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | Güce bağlı. |
| Voltaj | 220V-690V |
| Motor | Ricardo |
| Güç ((Prime/Standby) | 20KW / 25KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | 38A |
| Voltaj | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Motor | Japonya Isuzu 4JB1 |
| Motor | Cummins/FPT |
|---|---|
| Alternatör | Anlaşıldı, Stamford. |
| Kontrolör | Smartgen 6110 |
| Faz | 3 faz |
| Garanti | 12 ay/ 1 yıl |
| türü | Sessiz |
|---|---|
| Motor | FAWDE |
| Alternatör | STAMFORD Tipi |
| Kontrol Paneli | Smartgen 6110 |
| Garanti | 12 ay / 1 yıl |