| Motor | kimyon |
|---|---|
| Alternatör | Anlaşıldı, Stamford. |
| Kontrolör | Smartgen 6110 |
| Faz | 3 faz |
| Garanti | 12 ay/ 1 yıl |
| Adlık Güç | 48KW / 60KVA |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 53KVA/ 66KVA |
| Motor | Cummins 4BTA3.9-G2 |
| Alternatör | Stamford Tipi |
| Kontrol paneli | Akıllı gen |
| Adlık Güç | 40KW / 50KVA |
|---|---|
| En yüksek güç | 44KW / 55KVA |
| Motor Modeli | 4DX21-45D |
| Alternatör Markası | Stamford / UCI224G |
| Gürültü seviyesi | 7 metre uzaklıkta 70 dB |
| Adlık Güç | 48KW / 60KVA |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 53KVA/ 66KVA |
| Motor | Cummins 4BTA3.9-G2 |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Jeneratörün baş gücü | 500KW 625KVA |
|---|---|
| Jeneratör Bekleme Gücü | 550KW 688KVA |
| 500KW jeneratör motoru | Ktaa19-g6a |
| 500kw jeneratör alternatörü | STAMFORD / MECC |
| 500KW jeneratör kontrolörü | Stamford tipi, fırçasız, %100 bakır |
| Güç aralığı | 40-413KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT/Menşei İtalya |
| Kontrolör | Smartgen/ DeepSea/ Comap |
| Adlık Güç | 40KW / 50KVA |
|---|---|
| En yüksek güç | 44KW / 55KVA |
| Motor Modeli | 4DX21-45D |
| Alternatör Markası | Stamford / UCI224G |
| Gürültü seviyesi | 7 metre uzaklıkta 70 dB |
| Güç ((Prime/Standby) | 5KVA/5.5KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | 10 A |
| Voltaj | 220/230/240 V |
| Motor | 186FAE |
| Adlık Güç | 500KW/625KVA |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 550kw/688kva |
| Motor | Orijinal USA Cummins |
| Alternatör | Orijinal Stamford / Leory Somer |
| Kontrol paneli | DeepSea / Smartgen |
| Çıktı Gücü | 80KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası isteğe bağlı. |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |