| motor markası | FAWDE |
|---|---|
| Asal Güç | 40kw 50kva |
| Genset Modeli | GP-FW55 |
| Hazırda bekleme gücü | 44KW 55KVA |
| Motor Modeli | 4DX22-65D |
| Jeneratörün baş gücü | 500KW 625KVA |
|---|---|
| Jeneratör Bekleme Gücü | 550KW 688KVA |
| 500KW jeneratör motoru | Ktaa19-g6a |
| 500kw jeneratör alternatörü | STAMFORD / MECC |
| 500KW jeneratör kontrolörü | Stamford tipi, fırçasız, %100 bakır |
| Adlık Güç | 50KW ila 300KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 55KW ila 330KW |
| Motor | YUCHAI Dizel Motor |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Adlık Güç | 40KW / 50KVA |
|---|---|
| En yüksek güç | 44KW / 55KVA |
| Motor Modeli | 4DX21-45D |
| Alternatör Markası | Stamford / UCI224G |
| Gürültü seviyesi | 7 metre uzaklıkta 70 dB |
| Çıktı Gücü | 40kw 50kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | DEUTZ |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 30kw 38kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | kimyon |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 30kw 38kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | isuzu |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Soğutma sistemi | Su soğutmalı |
|---|---|
| Yakıt tankı | 8 saat koşu |
| Hız Yönetimi | Elektronik |
| Hız | 1500 devir |
| kullanım Koşulları | Arazi kullanımı |
| Adlık Güç | 63KVA /50 KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 70KVA/ 55 KW |
| Motor | KOFO dizel motoru |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Adlık Güç | 125KVA /100KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 137KVA/ 110KW |
| Motor | YUCHAI dizel motor |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |