| Adlık Güç | 20kva/16kw |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 17KVA/ 13KW |
| Gürültü | 65dB 7 metre süper sessiz tip |
| Yakıt tankı | 8 saat / 24 saat / 72 saat |
| Sertifika | ISO9001/ISO14001/CE |
| Adlık Güç | 120KVA /96 KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 132KVA/ 106KW |
| Motor | WEICHAI KOFO dizel motor |
| Alternatör | Anlaşıldı, Stamford. |
| Kontrol paneli | Smartgen 6120 |
| Hava kırıcı | MCCB DLIXI 3 kutuplu |
|---|---|
| Adlık Güç | 30KVA / 24KW |
| Hazırda bekleme gücü | 33KVA/ 26KW |
| Garanti | 1 yıl veya 1000 saat |
| Motor | Ricardo KOFO dizel motoru |
| Adlık Güç | 500KVA/400KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220/380V |
| Motor | Deutz Almanya |
| Alternatör | Orijinal Stamford / Mecc Alte |
| Adlık Güç | 80Kw/100Kva |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 88Kw/110Kva |
| Motor | YUCHAI dizel motor |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Adlık Güç | 500KVA/400KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220/380V |
| Motor | Deutz Almanya |
| Alternatör | Orijinal Stamford / Mecc Alte |
| Adlık Güç | 125KVA /100KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 137KVA/ 110KW |
| Motor | YUCHAI dizel motor |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Adlık Güç | 63KVA /50 KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 70KVA/ 55 KW |
| Motor | YUCHAI dizel motor YC4D85Z-D20 |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Adlık Güç | 125KVA /100KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 137KVA/ 110KW |
| Motor | YUCHAI dizel motor |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| türü | Sessiz |
|---|---|
| Motor | FAWDE |
| Alternatör | STAMFORD Tipi |
| Kontrol Paneli | Akıllı gen |
| Garanti | 12 ay / 1 yıl |