| Soğutma sistemi | Su soğutmalı |
|---|---|
| Yakıt tankı | 8 saat koşu |
| Hız Yönetimi | Elektronik |
| Hız | 1500 devir |
| kullanım Koşulları | Arazi kullanımı |
| Marka | GP17FWS |
|---|---|
| Başlangıç yöntemi | elektrikli marş |
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| Hız | 1500 devir |
| Gürültü seviyesi | 65 Db ((A) @ 7 Metre |
| Genset Modeli | GP220FPS |
|---|---|
| Asal Güç | 160KW 200KVA |
| Hazırda bekleme gücü | 176KW 220KVA |
| Motor Modeli | FPT FPT/NEF67TM7 |
| Motor Özellikleri | Altı silindir, dört vuruşlu, soğutulduktan sonra turbo dolu. |
| Genset Modeli | GP28DCS |
|---|---|
| motor markası | kimyon |
| Asal Güç | 20KW/ 25KVA |
| Hazırda bekleme gücü | 22KW/ 28KVA |
| Motor Modeli | 4B3.9-G1 |
| Adlık Güç | 500KVA/400KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220/380V |
| Motor | Çinli WUXI / Wandi motoru |
| Alternatör | Orijinal Stamford / Mecc Alte |
| Adlık Güç | 50KVA /40 KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 55KVA/ 44 KW |
| Motor | Ricardo KOFO dizel motoru |
| Alternatör | Anlaşıldı, Stamford. |
| Kontrol paneli | Akıllı gen |
| Çıktı Gücü | 50KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | İsteğe bağlı olarak FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Motor | FAWDE |
|---|---|
| Alternatör | China Stamford |
| Kontrolör | Smartgen 6110 |
| Faz | 3 faz |
| Garanti | 12 ay/ 1 yıl |
| Motor | KİMYON / FPT / PERKINS |
|---|---|
| Alternatör | Anlaşıldı, Stamford. |
| Kontrolör | Smartgen 6110 |
| Faz | 3 faz |
| Garanti | 12 ay/ 1 yıl |
| Genset Modeli | GP110DCS |
|---|---|
| Asal Güç | 80Kw/100Kva |
| Hazırda bekleme gücü | 88Kw/110Kva |
| Motor Özellikleri | 6 silindir, 4 akımlı, su soğutucu, Turbo |
| motor markası | DCEC |