| Power(Prime/Standby) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE |
| Ürün adı | Dizel jeneratör |
|---|---|
| Ana güç | 11 11.5 (Kw / Kva) |
| Genset modeli | PD15ST |
| Motor özellikleri | 2 silindirli, 4 zamanlı, hava soğutmalı |
| MOTOR MODELİ | 292F |
| Ürün adı | Dizel jeneratör |
|---|---|
| Başbakan Gücü | 11kw 12kva |
| Jeneratör Modeli | PD15ST3 |
| Motor Özellikleri | 2 silindirli, 4 zamanlı, hava soğutmalı |
| Motor Modeli | 292F |
| Power(Prime/STANDBY) | 8kw / 8kva |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 32A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 198F, 1 silindir, 4 zamanlı, dizel motor |
| Power(Prime/STANDBY) | 13KW / 13KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 54A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V92, 2 silindirli dizel motor, hava soğutmalı |
| Power(Prime/STANDBY) | 13KW / 13KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 54A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V92, 2 silindirli dizel motor, hava soğutmalı |
| Power(Prime/STANDBY) | 3KVA / 3KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 300A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V86 dizel motor hava soğutmalı |
| Güç ((Prime/Standby) | 6KVA / 6.5KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | 27A |
| Voltaj | 220/230/240 V |
| Motor | 188FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kVA / 5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FA |
| Power(Prime/STANDBY) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE |