| Ürün adı | Dizel jeneratör |
|---|---|
| Ana güç | 4.5KW 5KVA |
| Genset modeli | PD6500ES |
| Bekleme modunda güç | 5KW 5.5KVA |
| Motor tipi | 186FAE |
| Adlık Güç | 50KW ila 300KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 55KW ila 330KW |
| Motor | YUCHAI Dizel Motor |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Jeneratör tipi | Taşınabilir / ev kullanımı jeneratör |
|---|---|
| MOTOR MODELİ | PowerFriend / 188FAGE |
| Net ağırlık | 170kg |
| Garanti | 12 Ay / 1000 Saat |
| Güç faktörü | 1 |
| Model | GD10TS |
|---|---|
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| Güç faktörü | 0,8/1 |
| Yalıtım sınıfı | H |
| Koruma sınıfı | IP23 |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kVA / 5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FA |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kVA / 5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FA |
| Power(Prime/STANDBY) | 12KW / 12KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 54A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V92, 2 silindirli dizel motor, hava soğutmalı |
| Jeneratör tipi | Taşınabilir / homeuse |
|---|---|
| MOTOR MODELİ | IF188FAGE |
| Net ağırlık | 170kg |
| Garanti | 12 Ay / 1000 Saat |
| Güç faktörü | 1 |
| Boyut | 20FT |
|---|---|
| Motor | MTU veya CUMMINS |
| Alternatör | STAMFORD/LEORY SOMER/MARATON/MECCALTE |
| Kontrol Paneli | Derin deniz |
| Soğutma yöntemi | Su soğutmalı |
| Sertifika | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl ya da 1000 saat |
| Türü | Hava soğutmalı |
| Gürültü (7m) dB (A) | 88 |
| Ürün adı | Kaynak jeneratörü |