| Jeneratör tipi | Taşınabilir / ev kullanımı jeneratör |
|---|---|
| MOTOR MODELİ | PowerFriend / 188FAGE |
| Net ağırlık | 170kg |
| Garanti | 12 Ay / 1000 Saat |
| Güç faktörü | 1 |
| Çıkış gücü | 5kVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | 186FAE |
| Genset türü | Açık tip, Sessiz tip |
| Power(Prime/STANDBY) | 5KW / 5.5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 vuruş, 1 silindir |
| Power(Prime/STANDBY) | 6KVA / 6.5KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | PowerFriend 188FAE 4 zamanlı |
| Güç ((Prime/Standby) | 5KVA/5.5KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | 10 A |
| Voltaj | 220/230/240 V |
| Motor | 186FAE |
| Çıkış gücü | 5kVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | 186/188 FAE |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Power(Prime/STANDBY) | 3KVA / 3KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 300A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V86 |
| Çıkış gücü | 5kVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | Çince |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Çıkış gücü | 6KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | 188FAE |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Çıktı Gücü | 40KW 55KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | İsteğe bağlı olarak FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |