| Power(Prime/STANDBY) | 5kVA / 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 22.7A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Çıktı Gücü | 20kw 25kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | İsteğe bağlı olarak FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Power(Prime/STANDBY) | 7KW / 7.5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 192FAGE |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Çıkış gücü | 5kVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | 188FAE |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Power(Prime/STANDBY) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 6KVA / 6,5KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 188FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 7KW / 7KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 192FAE |
| Güç ((Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Sıklık | 50/60hz |
| Mevcut | 22.7A |
| Voltaj | 220/230/240 V |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Ürün adı | Dizel jeneratör |
|---|---|
| Başbakan Gücü | 11 11.5 (Kw / Kva) |
| Jeneratör Modeli | PD15ST |
| Motor Özellikleri | 2 silindirli, 4 zamanlı, hava soğutmalı |
| Motor Modeli | 292F |
| Ürün adı | Dizel jeneratör |
|---|---|
| Başbakan Gücü | 12 12 (Kw / Kva) |
| Jeneratör Modeli | PD15ST |
| Motor Özellikleri | 2 silindirli, 4 zamanlı, hava soğutmalı |
| Motor Modeli | 292F |