| Gücü (Prime / Bekleme) | 5kVA / 5kW |
|---|---|
| Sıklık | 50 / 60Hz |
| şimdiki | 20A |
| Voltaj | 220/230 / 240V |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kVA / 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kVA / 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kVA / 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kVA / 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kVA / 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Güç ((Prime/Standby) | 25KVA - 150KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 50A-300A |
| Voltaj | 220/380V |
| Motor | FOTON LOVOL |
| Modeli | PD50 (80/100) d (E) |
|---|---|
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| Güç faktörü | 0,8 |
| Maksimum emme (m) | 8m |
| MOTOR MODELİ | 170F (E) / 178F (E) / 186FA (E) |
| Ana veri | 2 inç, 3 inç, 4 inç |
|---|---|
| emme | 50 ila 100 m³ |
| Nominal Güç | 2,8,4,4,3KW |
| Motor | 170F (E), 178F (E), 186F (E) |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Power(Prime/STANDBY) | 8.5KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 36.9A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 192FB / PE |