| Motor | 2V80 |
|---|---|
| gölgelik | Süper Sessiz |
| Garanti | 1 yıl ya da 1000 saat |
| Sertifikalar | CE, ISO |
| İsteğe bağlı | ATS |
| Motor | 2V80 |
|---|---|
| gölgelik | Süper Sessiz |
| Garanti | 1 yıl ya da 1000 saat |
| Sertifikalar | CE, ISO |
| İsteğe bağlı | ATS |
| Power(Prime/STANDBY) | 7KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 26A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 192FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kVA / 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Modeli | PD12ST |
|---|---|
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| 10kva jeneratör tipi | Taşınabilir / Ses Geçirmez sessiz tip |
| 10kva jeneratör garantisi | 12 Ay / 1000 Saat |
| Başlangıç yöntemi | Mekanik veya elektronik |
| Modeli | PD6500T |
|---|---|
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| Başlangıç yöntemi | Mekanik veya elektronik |
| Renk | Bağlı |
| Soğutma sistemi | Hava soğutma |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kVA / 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kVA / 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kVA / 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kVA / 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |